Warunki użytkowania strony internetowej Moss Plastic Parts Ltd

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Użytkowanie tylko zgodnie z naszymi Warunkami użytkowania, które możemy zmienić bez zawiadomienia.

Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez firmę Moss Plastic Parts Ltd (nas, my, nasza - w odpowiednim kontekście w dalszej części tekstu). Korzystanie z naszej strony internetowej podlega następującym Warunkom Użytkowania, zakładamy, że są one zaakceptowane przez jej Użytkownika.

Staraliśmy się skonstruować naszą stronę w sposób możliwy do zaakceptowania przez wszystkich jej Użytkowników. Jeśli napotkacie Państwo jakiekolwiek problemy w czasie jej przeglądania, prosimy o kontakt z administartorem pod adresem .

1. Content Rights
Posiadamy wszelkie prawa do kopiowania i wykorzystywania tej strony lub pozwolenia do ich urzytku udzielone nam przez właścicieli tych praw. Wszystkie prawa są zastrzeżone przez nas. Zezwalamy na kopiowanie i pobieranie do użytku osobistego, mającego na celu uzyskanie informacji o nas lub naszych wyrobach, wszelkich materiałów z naszej strony.

Nazwa "Moss Plastic Parts", inne znaki handlowe i logo użyte na tej stronie są znakami handlowymi firmy Moss Plastic Parts Limited lub jej oddziałów i firm stowarzyszonych i są zarejestrowane w odpowiednich sądach. Ta strona może również zawierać znaki handlowe stron trzecich. Wszystkie te znaki handlowe są własnością odpowiednich podmiotów.

2. Information and Availability
Mimo starań aby zapewnić, że materiały opublikowane na tej stronie były dokładne, kompletne i aktualne, należy je traktować jak podane tylko do celów informacyjnych i zaleca się potwierdzić dokładność dowolnej informacji aby mozna było na niej polegać. Informacje i obrazy na stronie są tylko wskazówkami i zastrzegamy sobie prawo do ich zmian, modyfikacji dowolnych informacji o wyrobach. Możemy zmienić, zawiesić lub zaprzestać publikowania tej strony bez wcześniejszego ostrzeżenia. Błędy, utudnienia w użytkowaniu i opóźnienia w obsłudze mogą pojawić się w dowolnym momencie. Dodatkowo ta strona jest udostepniana "taka jaka jest" bez żadnych gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności wynikającej z niedokładności lub braku informacji, zakłóceniach w dostępności lub uszkodzeń komputerów stron trzecich ani też utratę danych będącą rezultatem pobierania materiałów z tej strony. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zdarzenia lub ich konsekwencje, straty zysków ani innych uszczerbków wynikających z lub w konsekwncji użytkowania tej strony internetowej.

Polityka naszej firmy nie obejmuje kontrolowania stanu prawnego jurysdykcji którym podlegają nasi Klieci i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za żadne straty lub ich zobowiązania wobec stron trzecich (ich Klientów) poniesione w związku z zamówieniem, zakupem lub użytkowaniem naszych wyrobów lub usług. Zalecamy sprawdzić samodzielnie stan prawny w jurysdykcji której Państwo podlegają.

3. Links
Nasza strona internetowa oferuje w kilku miejscach automatyczne linki do innych stron internetowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość żadnej ze stron której linki znajdują się na naszej stronie internetowej.

Nie zezwalamy na umieszczanie linka do naszej strony lub umieszczania jej zawartości w sąsiedztwie innych wyrobów i informacji nie pochodzących od nas bez wcześniejszego uzgodnienia z naszą Firmą

4. General
Żaden z punktów przedstawionych w niniejszych Warunkach Użytkowania nie został stworzony z zamiarem wyłączenia naszej odpowiedzialności w ramach obowiązujących przepisów, włączając w to odpowiedzialność za śmierć lub obrażenia osób spowodowane naszym zaniedbaniem.

Warunki użytkowania podlegają prawu Angielskiemu i wyłącznej jurysdykcji sądów Anglii i Walii w zakresie dowolnych sporów związanych z niniejszą stroną internetową.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby zabezpieczyć naszą stronę internetową przed wszelkimi znanymi wirusami komputerowymi i złośliwymi kodami lecz nie możemy zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa i zalecamy użytkownikom strony używanie ich własnych programów antywirusowych.

W przypadku, gdy dowolna część Warunków Użytkowania stałby się niezgodny z prawem lub niewykonalny możemy ją od nich oddzielić a pozostała część wciąż pozostaje w pełnej mocy.

Wszystkie wyroby dostarczane przez Moss Plastic Parts Ltd sprzedawane są na podstawie Ogólnych Warunków Sprzedaży

Kliknij tutaj Aby przeczytać o Polityce Prywatności

© Wszystkie prawa zastrzeżone Moss Plastic Parts Limited 2005 Użytkowanie tej strony podlega naszym Warunkom użytkowania.

Click here for Privacy Policy