Q: "Czy mogę kupić mniejszą ilość wyrobów niż 1 pełne opakowanie?"

A: Prosimy o kontakt z naszym biurem. Możemy zaoferować rozpakowanie pełnych opakowań dla większości naszych wyrobów. Szczegóły kontaktowe znajdą Państwo na.

Q: "Co zrobić jeśli nie mam pewności co do prawidłowości wybranego elementu?"

A: Zawsze staramy się dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie dla danego zastosowania. Jednak szcególnie polecamy przetestowanie próbek towarów aby ocenić ich przydatność do Państwa potrzeb przed złożeniem właściwego zamówienia. Jeśli nie są Państwo pewni prosimy o kontakt z naszym biurem.

Q: "Jaką ilość darmowych próbek mogę otrzymać?"

A: Zwykle wysyłamy 2 sztuki każdego zamówionego detalu, jeśli potrzebna jest większa ilość, prosimy o kontakt kontakt z naszym biurem aby ustalić czy jest możliwe otrzymanie wymaganej ilości.

Q: "Ile trwa dostawa zamówionych przeze mnie towarów?"

A: Towary powinny zostać dostarczone następnego dnia po zamówieniu, pod warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, uzgodnionych warunków płatności i oczywiście jeśli są w magazynie.

Q: "W jaki sposób mogę zapłacić za zamówione towary?"

A: Podstawowy sposób płatności to wysyłka za pobraniem lub przedpłata na podstawie faktury pro-forma.  Wielu Klientów rozlicza się z nami przelewem, aby otworzyć kredyt kupiecki w naszej firmie, prosimy o kontakt z naszym.

Q: "Z kim należy rozmawiać o postępach w realizacji mojego zamówienia?"

A: Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszej strony internetowej możesz śledzić proces realizacji zamówienia, historię swoich zakupów i składać zamówienia online.  Możesz się zalogować lub zarejestrować odwiedzając stronę logowania.

Q: "Z kim należy rozmawiać o postępach w realizacji mojego zamówienia?"

A:Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszej strony internetowej możesz śledzić proces realizacji zamówienia, historię swoich zakupów i składać zamówienia online.  Możesz się zalogować lub zarejestrować odwiedzając stronę logowania.

Q: "Czy mogę otrzymać cennik wyrobów Moss?"

A: Jako zarejestrowany użytkownik www.essentracomponents.pl macie Państwo dostęp do Państwa cen w pełnym zakresie aby zasięgnąć dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

Q: "Czy istnieją w sprzedaży inne detale niż te występujące w katalogu i na stronie?"

A: Odpowiedź: Jeśli interesuje Państwa produkt, którego nie możecie znaleźć w katalogu i na stronie internetowej prosimy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić do biura - postaramy się pomóc.